Doprava a platba Doplňky-nábytek.CZ

registrace »
zapomenuté heslo »
K dnešnímu dni 23.4.2018 nabízíme 11263 modelů a 2 značek.
Tisknout

Doprava a platba

Platba

Zákazník může jako formu úhrady zvolit v nákupním košíku platbu bankovním převodem. Při výběru tohoto typu platby můžete uhradit svou objednávku bankovním převodem na základě zaslaného potvrzení Vaší objednávky, a to vždy před její expedicí. Tato platba probíhá výhradně před dodáním zboží na základě výzvy pracovníka společnosti, pokud není výslovně domluveno jinak.

Zákazník může jako formu úhrady zvolit přímou platbu v hotovosti při osobním převzetí zboží na provozovně zboží si můžete vyzvednout v prodejně v Chrudimi v Poděbradově ulici 80. Pro vyzvednutí objednávky prosím vyčkejte na informační telefonát, SMS nebo email, že je objednávka připravena k vyzvednutí. Otevírací doby prodejny PO-PÁ 8:30-12:00 a 13:00-17:30 h, SO 9:00-11:30 h.

Zákazník může jako formu úhrady zvolit platbu v hotovosti při převzetí od řidiče. Úhradu provede zákazník hotově řidiči na základě dodání zboží a předání a potvrzení prodejního dokladu (faktura, stvrzenka).

Doprava

Doprava je zajištěna převážně firemními vozidly. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.

Konkrétní dodací lhůty jsou uvedeny u každého výrobku. Upozorňujeme, že tyto dodací lhůty jsou POUZE ORIENTAČNÍ - vzhledem k šíři nabízeného sortimentu NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné PRODLOUŽENÍ publikované dodací lhůty.

Dopravné při objednávce do 5.000,- Kč vč. DPH hradí zákazník ve výši 155,-Kč. Při objednávce nad 5.000,- vč. DPH je doprava ZDARMA

Společně s dodávaným zbožím je zákazníkovi předána faktura, která slouží zároveň jako doklad pro případné reklamační řízení.